.
  • Biżuteria

  • Jewellery

Biżuteria z bursztynem – polska elegancja

Bez względu na to, czy wierzymy w leczniczą moc bursztynu, czy też nie, trudno nie zgodzić się z tym, że posiada on dyskretny urok elegancji. Ten polski dar natury sprawia, że biżuteria z bursztynem ma w sobie pewną magię, a każdej stylizacji dodaje nie tylko dostojności, ale i tajemniczości...

Bursztyn (inaczej jantar) to polski kamień, zwany także bałtyckim złotem. Powstaje w głębinach wód na przestrzeni milionów lat. Jego występowanie nie jest powszechne, a największą wartość i walory estetyczne posiada polski bursztyn pochodzenia bałtyckiego. Właśnie ten fakt nadaje mu status wyjątkowości i nutę tajemniczości.

Każdy bursztyn jest inny, nie ma bowiem dwóch takich samych kamieni, o takiej samej strukturze, czy o takim samym wzorze. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu, ciepłemu kolorowi, każda kobieta może pozwolić sobie na biżuterię z jego elementami. Brunetki, blondynki, szatynki, a także ognisto rude przedstawicielki płci pięknej, świetnie prezentują się w kolczykach, czy z brasoletką z jantarem.

Biżuteria z bursztynem jest uniwersalna także, gdy weźmiemy pod uwagę wiek kobiet. Jest idelana zarówno dla nastolatek, jak i kobiet dojrzałych. Najważniejsze jest jednak to, że biżuteria z bursztynem pasuje do każdego typu stylizacji. W zależności od miejsca, w które się udajemy i sposobu ubioru, można ją odpowiednio dopasować. Na co dzień, czy nawet do pracy - śmiało można wybrać delikatną bransoletkę. Jeżeli jednak zapowiada się wieczór w teatrze lub oficjalna kolacja - masywny i elegancji wisior, naszyjnik lub pierścień, pięknie będą się komponowały z klasyczną małą czarną.

Warto także pamiętać, że biżuteria z bursztynem to także wyjątkowy pomysł na prezent na święta, rocznicę, czy inne uroczystości! 

Ambermoon - stylowa i unikatowa biżuteria z bursztynem dla każdej kobiety, która zna swoją wartość. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl