.
  • Biżuteria

  • Jewellery

Zamówienia indywidualne

Wykonujemy również biżuterię na indywidualne zamówienie.

Marzysz o biżuterii, która zostałaby wykonana specjalnie dla Ciebie, która byłaby niepowtarzalna lub idealnie komponowała się z twoją kreacją?

A może jesteś mężczyzną i chciałbyś podarować swojej wybrance biżuterię zaprojektowaną tylko dla niej?

Jeżeli masz jakiś pomysł lub chciał/a byś zmienić coś w jednym z naszych projektów - zapraszamy!

Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Szczegóły

Jeśli interesuje Cię biżuteria wykonana na zamówienie proszę o kontakt mailowy: info@ambermoon.pl

Przekaż nam jak najwięcej szczegółów odnośnie biżuterii – wymiary, zdjęcia, szkice, kamienie, wszelkie sugestie, typ urody, okazję itp.

Jeśli biżuteria ma być prezentem możesz opisać również charakter czy styl życia obdarowywanej osoby (np. pracuje na eksponowanym stanowisku, uwielbia wyjścia na imprezy, sportowy styl ubierania się).

Im więcej informacji przekażesz tym szybciej i łatwiej będzie można wykonać zamówiony projekt. Jeśli nie znasz dokładnych rozmiarów (długość łańcuszka, obwód nadgarstka, rozmiar pierścionka) - nie ma problemu, pomożemy dobrać coś odpowiedniego lub dopasujemy w późniejszym terminie. Cenną informacją dla nas będzie też budżet jaki planujesz przeznaczyć na wybrany projekt.

Na każde zamówienie indywidualne obowiązuje zaliczka. Wynosi ona 50% końcowej kwoty i należy wpłacić ją po ustaleniu i akceptacji projektu.

Zamówienia indywidualne nie podlegają wymianie ani zwrotowi, natomiast w przypadku ewentualnych wad podlegają takim samym warunkom reklamacji, jak pozostała biżuteria zakupiona w sklepie Ambermoon. Gdy zamówienie jest już gotowe, wysyłam zdjęcia do akceptacji i umieszczam biżuterię jako zarezerwowaną w sklepie Ambermoon.

Pamiętajmy!

Bursztynowa biżuteria, bardzo wspomaga nasze zdrowie. I tak np. chorzy na górne drogi oddechowe czy tarczycę powinni nosić korale z bursztynu, a osobom mającym problemy z sercem ulgę przyniosą wisiory ze skamieniałej żywicy. Nawet chorzy na kręgosłup odczują ulgę przewiązując się w pasie długim sznurem korali bursztynowych. Nośmy bursztyny: wieszajmy je w domu jako ozdobę, otaczajmy się nimi, wspomagając nasze ciało i umysł tą niezwykłą mocą. Radiesteci dowiedli, że przywraca on chorym komórkom prawidłową polaryzację, tym samym poprawiając stan energetyczny organizmu i ułatwiając wyeliminowanie różnych schorzeń i dolegliwości.

Bursztyn zawiera w sobie potężną siłę. Jego energia potrafi wytłumić szkodliwe promieniowanie geopatyczne oraz te pochodzące z cieków wodnych czy urządzeń elektronicznych. Doskonale neutralizuje promieniowanie odbiorników TV i monitorów komputerowych. Dobrze jest więc porozkładać bursztyn w domu w miejscach, gdzie energia nie jest dla nas korzystna. Stworzymy wtedy swoistą komnatę bursztynową, w której szybko odzyskamy siły i radość życia, a także niegroźne będą nam choroby czy bezsenność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl